Süzer Sun Dreams Hotel

Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme'nin tertemiz suları sizleri bekliyor...

Pırıl pırıl bir güneş ve billur gibi sular. Suların derinliğinden gelen güzellik ile harika bir tatil yapma imkanı, bu imkandan üstelik ucuz tatil yerleri ile faydalanmak, nasıl harika olmaz mı? Çeşme Ege’nin incisi diyebileceğimiz, sakinliğiyle huzur bulduğumuz gece hayatıyla eğlenebildiğimiz tatil beldesi. Sessiz sakin Ege kasabası görünümünden giderek artan popülaritesi nedeniyle özellikle yerli turistlerin ilgisini çekiyor. Gelen turistler ucuz tatil yerleri arasında Çeşme de karar kılıyor.


Çeşme otelleri ve erken rezervasyon otelleri arasında yer alan Süzer Sun Dreams Hotel, Alaçatı mevkiinde bulunuyor, Çeşme merkezine gitmeden ulaşabileceğiniz Süzer Sun Dreams Hotel hazırlığını tamamlamış sizleri bekliyor.
Çeşme otelleri arasında yer alan Hotel Süzer Sun Dreams, bir çok aktiviteyle Çeşme’nin enerjisini sizlere yansıtıyor. Bu aktiviteler Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de şöyle sıralanıyor; Kapalı Termal Havuz, Türk Hamamı, Fitness Center, Sauna bu aktiviteler Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de sizlere ücretsiz sunuluyor. Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de aktiviteler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor, Masaj yaptırabileceğiniz programlarında yer aldığı Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme’den evinize de daha dinç dönüyorsunuz.


Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de bulabileceğiniz diğer aktiviteler nelerdir?

 

  •  Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme Windsurf Eğitim Programı Paketini bulabilirsiniz.Süzer Sun Dreams Hotel
  •  Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de çıkış günü Kokartlı Profesyonel Rehber eşliğinde Alaçatı turu bulabilirsiniz.
  •  Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de zamanınızı İnternet kafe, bilardo oyun salonu, masa tenis ile değerlendirebilirsiniz.

Süzer Sun Dreams Hotel, konumu, farklı hizmeti, sağladığı üst düzey konforu ile ulusal ve uluslararası birçok şirket toplantısına, kongreye, büyük partilere, özel kutlama ve düğünlere ev sahipliği yapıyor.
Mimari özellikleri ile misafirlerini cezbeden Süzer Sun Dreams Hotel, üst düzey teknik altyapıları, en küçük ayrıntıya bile cevap veren profesyonel ekipmanları ile kusursuz bir organizasyonun gerektirdiği tüm unsurları bir arada sunuyor. Özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz Süzer Sun Dreams Hotel de harika zaman geçirebilirsiniz.


Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme, sizlere Çeşme’nin en cezbedici noktalarını sunuyor ve harika akşam yemekleri yiyebilmeniz adına muhteşem yemekler hazırlıyor. Eşsiz bir manzarada akşam yemeği yiyebilmenin tadına Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de varın. Alaçatı'nın sabah serinliğinde deniz manzaralı restoranda yapacağınız eşsiz bir kahvaltıyla başlayan bu keyifli yolculuk, Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme de farklı mekanlarda gecenin ilerleyen saatlerine dek sürer. Çeşme otelleri içerisinde Süzer Sun Dreams Hotel Çeşme ana restoranında açık büfe farklı lezzetleri keşfedebilir, Kumrusu' nda Çeşme'nin efsane kumrusunu tadabilir ve Snack Restoran'da Ege ve Akdeniz mutfağı üzerine çok özel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !