Solto Alaçatı Hotel

Solto Alaçatı HotelSolto Alaçatı Hotel Çeşme’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Alaçatı’da bulunuyor. Çeşme tarihi ile iç içe masmavi denizinin berraklığı insana huzur verirken Solto Alaçatı Hotel’in memnuniyetinizi ön planda tutması da kendinizi özel hissettirir. Denize sıfır konumda olan Çeşme Solto Alaçatı Hotel’in standart ve deluxe odaları bulunuyor. İstediğiniz özelliğe sahip Solto Alaçatı Hotel’in odalarında bulabileceğiniz konforunun yanı sıra ihtiyaçlarınızı da temin edebileceğiniz şekilde düzenlenmiş.
Çeşme otelleri arasında huzuru bulabileceğiniz Solto Alaçatı Hotel’de açık ve kapalı havuzlarda dilediğiniz gibi tatil keyfini çıkarmak da sizin elinizde. İster Çeşme Solto Alaçatı Hotel’in kapalı havuzunda serinlemenin tadına varın isterseniz de açık yüzme havuzunda hem yüzmenin hem de güneşlenmenin tadını çıkarın. Solto Alaçatı Hotel’de denizin mis gibi kokusunu içinize çekip tatil havasını doyasıya yaşayacağınız kum ve çakıldan oluşan özel plajında da tuzlu suyun dayanılmaz berraklığına bırakabilirsiniz kendinizi. Çocuklar için de çocuk yüzme havuzu bulunan Çeşme Solto Alaçatı Hotel aileler için oldukça rahat bir konsepte sahip oteldir.
Tatil dediğimiz sadece deniz, kum güneş ya da havuzdan oluşmuyor elbetteki. Hazır bu kadar yol gelmişken Solto Alaçatı Hotel’in aktivitelerinden yararlanın ve tatilinizi eğlenceli hale dönüştürün. Çeşme Solto Alaçatı Hotel’de voleybol oynayabilir ya da su sporları ile adrenalin dolu bir gün geçirebilirsiniz. Bu kadar yorucu günün ardından da kendinizi Çeşme Solto Alaçatı Hotel’in hamam ve saunasına atabilirsiniz. Yalnız sadece Solto Alaçatı Hotel’in hamam ve saunası yeterli değil vücudunuzu inanılmaz derecede dinlendirmek için Spasına mutlaka vakit ayırmalısınız. Solto Alaçatı Hotel’in Spasında hem bedeninizi dinlendirip hem de şımartabilirsiniz.
Çeşme Solto Alaçatı Hotel’in lezzetli yemeklerini de tatma fırsatı bulacağınız açık büfe servisinde hem Türk hem de Dünya mutfağından seçkin yemekleri servis ediliyor. Gün içerisinde bu tatları tatma imkanı bulacağınız Çeşme Solto Alaçatı Hotel’de tatilinizi her yönü ile dört dörtlük geçireceksiniz.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !