Sisus Hotel

Sisus HotelÇeşme otelleri butik otel, herşey dahil otel ve pansiyon gibi birçok çeşite sahiptir. Sisus Hotel, Çeşme'nin Dalyanköy yöresinde yer alan, Çeşme'nin gözde otellerinden bir tanesidir. Böyle olmasının sebebi, sessiz ve sakin bir ortama sahip olması ve tercih eden hemen herkesin, otelden mutlu ayrılmasıdır. Sisus Hotel Çeşme ile ilgili kaleme aldığımız bu yazımız, Sisus Hotel Çeşme tesisleri ile alakalı daha da geniş bir bilgi edinmenize neden olacak. Şimdi yazımızın ayrıntılarına geçelim. Neler anlatacağız? Sisus Hotel Çeşme tesislerinin nerede bulunduğunu ve ulaşımın nasıl yapılacağından söz edeceğiz, ardından Sisus Hotel Çeşme tesislerinin özellikleri ve avantajlarından bahsedeceğiz ve nihayetinde de Sisus Hotel Çeşme odalarında bulunan eşyalar ve bu odaların niteliklerini anlatıp yazımızı sonlandıracağız. Çeşme tatili planlayanlar için oldukça faydalı bir yazı olacağı görüşündeyiz.

Sisus Hotel Konum Bilgileri

Sisus Hotel, Çeşme'nin Dalyanköy bölgesinde yer almaktadır. Dalyanköy, Çeşme'nin doğal güzellikleri ile nam salmış bölgesidir. Her yıl yüz binlerce kişi Dalyanköy'ü görmek ve tatilini burada geçirmek için Çeşme'ye gelmektedir. Çeşme'nin Dalyanköy yöresinde bulunan Sisus Hotel Çeşme, bu sebeple, oldukça fazla tercih edilen otellerden bir tanesidir.

Sisus Hotel Çeşme Tesislerine Ulaşım

Sisus Hotel Çeşme, ulaşımı da kolay bir oteldir. Özellikle yurt içinden Sisus Hotel Çeşme tercihinde bulunanlar için ulaşım, epeyce basittir. Çeşme Terminali üzerinden Sisus Hotel Çeşme tesislerine ulaşmak, sadece birkaç dakikanızı alacak. Çeşme Terminali ile Sisus Hotel Çeşme arası, 4 kilometre kadardır. Yurt dışından gelenler ise Aydın Adnan Menderes Hava Alanı'nı tercih edebilirler. Aradaki 110 kilometrelik mesafe, birkaç saat içerisinde aşılabilir ve Sisus Hotel Çeşme tesislerine ulaşılabilir. Tüm yol yorgunluğunuz, Sisus Hotel Çeşme içerisinde son bulacaktır.

Sisus Hotel Çeşme Tesislerinin Genel Nitelikleri

Sisus Hotel Çeşme, fazla odası bulunmayan sessiz bir oteldir. Özellikle huzurlu bir tatil geçirmek niyetinde olanlar için Sisus Hotel Çeşme, bulunmaz Hint kumaşı gibidir. Tesise ait açık yüzme havuzlarının yanı sıra, çocuklara özel de havuz bulunmaktadır. Yine açık ve kapalı olmak üzere, iki adet restoranın da yer aldığı Sisus Hotel Çeşme, damak zevkinize hitap eden yemekleriyle de sizi cezbedecek. Sisus Hotel Çeşme tesisleri içerisinde internet cafe, güzellik merkezi, kuru temizleme, spor odaları, dalış merkezi bulunmaktadır.

Sisus Hotel Odalarının Özellikleri

Sisus Hotel Çeşme, odaları ile de beğeneceğiniz bir oteldir. Sisus Hotel Çeşme odalarının tamamı balkonludur. Geceleri Sisus Hotel Çeşme odalarında yer alan balkonda, keyifli saatler geçirebilir, yakınlarınızla sohbet edebilirsiniz. Odaların tamamında televizyon, telefon, mini bar, safe box, klima gibi ihtiyaçlarınız da yer almaktadır. Aradığınız şey odanızda yok ise oda servisini çağırmanız yeterli. Nitekim Sisus Hotel Çeşme oda servisi, 24 saat ihtiyaçlarınızı gidermek üzere hizmet başındadır.
Çeşme Sisus Hotel, Çeşme tatili yapmak isteyen ve Çeşme otelleri arasından bir tercih yapmayı düşünen kişiler için, son derece uygun bir otel. Çevresinde bulunan ucuz tatil yerleri ile Sisus Hotel Çeşme, kaliteli bir tatil yapmak isteyenler için dizayn edilmiş nezih bir oteldir. Siz de tatilinizi Sisus Hotel bünyesinde geçirin ve siz de Sisus Hotel Çeşme tesislerinin sizlere sunduğu tüm fırsatlardan sonuna kadar yararlanın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !