Sheraton Çeşme Termal Hotel

Yapılabilecek tüm tasvir ve betimlemelerin tanımsız ya da eksik kalacağı, hayal edebileceğiniz en güzel tatilin daha üstünde bir tatil geçirebileceğiniz bir tesis: Sheraton Çeşme Termal Hotel. Çeşme otel seçenekleri ile kıyaslamaya gidilecek olursa tüm “en”lerin toplanacağı, sorunsuz, hayal gibi bir tatil… Çeşme’ nin gözde kıyılarından Ilıca’ya sıfır mesafede kurulmuş olan Sheraton Çeşme Termal Hotel ile hem denizin hem şık ortamların hem farklı lezzetlerin hem de aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.
Sheraton Çeşme Termal Hotel iki adet büyük açık yüzme havuzu, bir kapalı yüzme havuzu, thalasso havuzu ve şok havuzuyla farklı seçenekler sunmaktadır. Mutlaka Ilıca sularına nazır özel plajda geçecektir Sheraton Çeşme Termal Hotel ile geçireceğiniz tatilin büyük kısmı; ancak havuzların eğlencesi ve özellikle Sheraton Çeşme Termal Hotel terasında bulunan havuzda yüzmenin tadı sizi havuzlara da yöneltecektir. Suların tadını denizde ve Sheraton Çeşme Termal Hotel havuzlarında çıkarabileceğiniz gibi termal sularının sıcaklığında ve sağlığında da çıkarabileceksiniz. Çeşme otelleri genellikle termal hizmet vermektedir; ancak Sheraton Çeşme Termal Hotel termal sularını uzakdoğu felsefesinin mistik havasıyla bütünleyerek sunmaktadır.

Bu güzel ortamlara ek olarak Sheraton Çeşme Termal Hotel için söylenebilecek bir başka husus da odalarının isteklerinize uygun alternatiflere sahip olmasıdır. Standart ve aile odalarının yanında özel olduğunuzu hissetmek isterseniz ya da özel günleriniz için özel bir ortam dilerseniz Sheraton Çeşme Termal Hotel süitlerini de tercih edebilirsiniz.
Şıklığı ve kalitesi ile marka olmuş Çeşme otelleri arasındaki Sheraton Çeşme Termal Hotel mutfağı ile de tercih edilebilecek bir mekândır. Farklı tatları farklı manzaralarda tadabileceğiniz Sheraton Çeşme Termal Hotel restoran ve barlarında da en özel yemeklerde buluşabileceksiniz. Kaliteyi ve modern anlayışı tatilinizin vazgeçilmezi olarak görüyorsanız Çeşme otelleri arasından Sheraton Çeşme Termal Hotel önerimiz olabilir. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !