Pırıl Hotel Thermal

Pırıl Hotel TermalÇeşme’nin Ilıca mevkiinde yer alan Pırıl Hotel Thermal kalabalıktan uzakta sessizliğin hakim olduğu tatil için en ideal Çeşme otelleri arasındadır. Eğer istediğiniz gerçek anlamda biraz huzur ise Pırıl Hotel Thermal kesinlikle sizin için en iyi tercih olacaktır. Açık ve kapalı termal yüzme havuzları bulunan Çeşme otel Pırıl Thermal’de çocuklar için özel üzme havuzu da bulunuyor. Hem sizlerin hem de sevdiklerinizin ihtiyacına göre düzenlenmiş ve dizayn edilmiş olan Pırıl Hotel Thermal’de kısaca keyifli bir tatile merhaba demek için hazır olun.
Çeşme Pırıl Hotel Thermal denize 1,5 km uzaklığındadır özel plaja ise 7 kmdir uzaklığı. Pırıl Hotel Thermal’in özel plajı olan tesise ulaşım ücretsiz servis araçları ile sağlanmaktadır. Pırıl Hotel Thermal’in konseptine uygun olarak hizmet plajında da devam etmektedir.
Çeşme Pırıl Hotel Thermal’in odaları da standart, dublex, junior, aile ve pırıl suit olarak hizmetinize sunuluyor. Ayrıca Pırıl Hotel Thermal’in odalarında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş olması da bir artısıdır. Pırıl Hotel Thermal’in odalarında tv, lima, minibar, telefon, saç kurutma makinesi, balkon ya da teras bulunuyor. Gündüz ve gece aktiviteleri ile de dopdolu bir tatil geçirebileceğiniz Çeşme Pırıl Hotel Thermal’de gündüzleri masa tenisi, bilardo, langırt ile hoş vakit geçirirken geceleri de Pırıl Hotel Thermal’in animasyonları, canlı müziği ve gece kulübüyle eğleneceksiniz. Çeşme Pırıl Hotel Thermal’de bu aktivitelerden hariç yararlanabileceğiniz hamam, sauna, buhar banyosu, fitness centerı da bulunuyor. Tabi tatilin en güzel aktivitesi olan huzuru ve dinlenmeyi sağlayan Spa ve güzellik merkezinde masaj yaptırmadan tatili bitirmek olmaz. Tüm vücudunuzun dinlendiğini hissedeceğiniz Çeşme Pırıl Hotel Thermal’den dönerken kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !