Ontur Otel

Ontur OtelOntur Otel Çeşme, Çeşme otelleri arasında göz dolduran, tercih edenleri tarafından memnuniyetle karşılanan, Çeşme'nin en gözde otellerinden bir tanesidir. Çeşme otelleri içerisinde saygın bir yeri olan Ontur Otel Çeşme, Çeşme tatili yapmak isteyenler için bulup bulabileceği en iyi otellerden bir tanesidir. Çeşme tatili yapmak niyetindeyseniz ve Çeşme otelleri dahilinde bir tatil yapmak size çekici geliyorsa, Ontur Otel Çeşme sizin için biçilmiş bir kaftan gibidir. Ontur Otel Çeşme ile alakalı olan bu yazımızı dikkatlice okumanızı ve Ontur Otel Çeşme ile ilgili geniş bilgiye sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.
Ontur Otel Çeşme ile ilgili olan bu tanıtımımızda, öncelikle Ontur Otel Çeşme tesislerinin Çeşme otelleri içerisindeki konumundan söz edeceğiz. Ardından Ontur Otel Çeşme tesislerine nasıl ulaşabileceğinizden ve Ontur Otel Çeşme tesislerinin genel özellik ve avantajlarından bahsedeceğiz. Sonrasında 5 yıldızlı otel olan Ontur Otel Çeşme tesislerinde yer alan odalarda bulunanlar ve bu odaların özelliklerinden bahsedeceğiz ve son olarak da Ontur Otel Çeşme tesislerinde nasıl eğlenebileceğinizi belirtip Ontur Otel Çeşme tanıtım yazımızı sonlandıracağız.


Ontur Otel Çeşme Tesislerinin Konumu


Çeşme'nin en meşhur koyu ve plajı nedir diye sorsak, herkesin cevabı aynı olurdu: Dalyan. Ontur Otel Çeşme tesisleri de Dalyan'ın en güzel yerinde kurulmuş ve hizmete açılmıştır. Dalyan'ın eşsiz denizi ve kumu, Dalyan'ın doğası ile birleşince, ortaya seyretmeye doyamayacağınız bir manzara çıkıyor. İşte Ontur Otel Çeşme tesisleri, tam da bu manzaranın en güzel yerinde inşa edilmiştir ve hizmete sunulmuştur.


Ontur Otel Çeşme Tesislerine Ulaşım


Ontur Otel Çeşme, ulaşımı açısından da erken rezervasyon otelleri ve Çeşme otelleri içerisinde avantajlı otellerden bir tanesidir. Çeşme otelleri içerisinde yer alan v tesislerine hava ve kara yolu ile ulaşmanız mümkün. Adnan Menderes Hava Alanı'nı kullanırsanız, aradaki 95 kilometrelik mesafenin ardından Ontur Otel Çeşme tesislerine ulaşabilirsiniz. Kara yolu ile de Çeşme Terminali üzerinden, sadece birkaç dakikalık yolculuğun ardından Ontur Otel Çeşme içerisinde soluklanabilirsiniz. Çeşme oteller, her türlü ulaşım imkanları açısından değerlendirdiğimizde, oldukça avantajlıdır.


Ontur Otel Çeşme ve Çeşme Otelleri Özellikleri


Çeşme otelleri bünyesinde konaklayabileceğiniz Ontur Otel Çeşme tesisleri, genel nitelikleri ile de Çeşme otelleri arasında adından bol söz ettirmektedir. Toplam 200 odalı Ontur Otel Çeşme, neredeyse 1000 kişiye aynı anda hizmet verebilme kapasitesinde faaliyet yürütmektedir. Çeşme otelleri bünyesindeki Ontur Otel Çeşme içerisinde, birçok bar ve oyun salonu bulunmaktadır. İş görüşmeleriniz için konferans salonunun yanı sıra, kaydıraklı olmak üzere birden fazla havuz bulunmaktadır.


Ontur Otel Çeşme Odaları


Ontur Otel Çeşme içerisinde yer alan odalarda, televizyondan telefona, klimadan mini bara ve saç kurutma makinesine kadar her türlü ihtiyacınız karşılanmıştır. Ayrıca, Ontur Otel Çeşme odalarının zemini de halı kaplamalıdır. Ontur Otel Çeşme odalarında, kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Çeşme otelleri farkını göreceksiniz.


Ontur Otel Çeşme İçerisinde Eğlence


Anfi tiyatroda düzenlenen konser ve etkinliklerle, Ontur Otel Çeşme içerisinde eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Çeşme otelleri deyince akla ilk gelenlerden olan Ontur Otel Çeşme içerisinde, 5 adet bar da bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en fazla tercih edilenler açık ve kapalı diskolardır. Ontur Otel Çeşme animasyon ekibi de tıpkı diğer Çeşme otelleri dahilinde olduğu gibi, günün çok büyük bir kısmında müşterilere hizmet vermektedir.
Ontur Otel Çeşme, Çeşme otelleri deyince akla ilk gelenlerdendir. Ucuz tatil yerleri arasında da bulunan "Çeşme Ontur Otel", Çeşme otelleri içerisinde tatil yapmak isteyenler için özel dizayn edilmiştir. Çeşme otelleri bünyesindeki Ontur Otel Çeşme içerisinde keyifli tatiller geçirmenizi dileriz.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !