Ladin Hotel

Çeşme Ladin Hotel ile rüya gibi bir tatil...

Billur gibi suları ile mis kokulu tatil beldelerinden biri olan Ege’nin incisi İzmir’e 80 kilometre uzaklığı olan Çeşme harika denizi ve kumsallarıyla yazın sizleri bekliyor. Bunaltıcı sıcağı üzerinizde hissetmeyeceğiniz tatil beldelerinden biri olan Çeşme, denizinin hem ılık hem de serin sulara sahip olmasıyla da tanınıyor. Dünya denizlerini aratmayan yapısıyla Çeşme, yerli ve yabancı birçok turisti coğrafi yapısına çekiyor.
Çeşme yolda giderken bile huzur duyacağınız bir yapıya sahiptir gürültüden uzak, sessiz, sakin ve huzur veren haliyle birçok tatilcinin tercih sebebidir ve ulaşımı da kolaydır. İzmir dışından uçakla gelebilir Adnan Menderes hava limanından kolayca yol alabilirsiniz.


Çeşme otelleri arasından, seçiminizi Çeşme Ladin Hotel den yana kullanırsanız harika bir yer olan Dalyanköy’ de muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.  Çeşme otelleri arasında yer alan Çeşme Ladin Hotel, sessiz ve huzur veren görüntüsü ile sizleri cezbediyor ve Dalyanköy’ de bulunan Çeşme Ladin Hotel sizleri hem eğlenceye davet ediyor hem de huzura.


Tatilinizi bütçenize uygun fiyatlar dahilinde yapmak istiyorsanız kaliteden ödün vermeden tatil yapmaya devam edebileceğiniz ucuz tatil yerlerinden biridir Çeşme Ladin Hotel. Ucuz tatil yerleri demek, birçok aktivitenin eksik olduğu kalitesiz yerler anlamına gelmiyor, çeşme otelleri arasında erken rezervasyon ile uygun fiyatlarla tatil yapabileceğiniz Çeşme Ladin Hotel, sizleri bekliyor.


Çeşme Ladin Hotel nerede bulunur?

 

  • Çeşme Ladin Hotel İzmir- Çeşme- Dalyanköy’de bulunur.Ladin Hotel
  • Çeşme Ladin Hotel’ in Dalyanköy’ e uzaklığı 500 metre uzaklıkta bulunur.
  • Çeşme Ladin Hotel Çeşme’ye 5 kilometre mesafede bulunur.
  • Hotel Ladin  İzmir’e ise 80 kilometre uzaklıkta bulunur.


Harika palmiye ağaçlarının arasında yeni bir hayata başlamak istiyorsanız, bu yıl tatil planlarınızın içine Çeşme otelleri arasında bulunan Çeşme Ladin Hotel ve Çeşme’yi dahil edebilirsiniz. Leziz yemeklerinizi deniz manzarası eşliğinde yiyebilir, gecenin devamında buz gibi içeceklerinizden yudumlayabilirsiniz. Usta aşçıların sizler için hazırladığı harika lezzetlere bayılacaksınız, tatilin tadını çıkarırken bu muhteşem yemekler ile daha bir keyifleneceksiniz.

Yarım pansiyon sistemde hizmet veren Çeşme otelleri içinde bulananÇeşme Ladin Hotel, yanınızda getirdiğiniz 0-6 yaş grubundaki tek çocuğunuzu da ücretsiz olarak ağırlayabiliyor. Özellikle sehrin gürültüsünden şikayet eden misafirler, Çeşme Ladin Hotel de huzur buluyor.
120 metre kumlu özel plajı ile tatilcilerin kendilerini bu plajda özel hissetmelerini sağlayan Çeşme Ladin Hotel de havuz seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz. Şezlong, minder ve şemsiyenin de ücretsiz sunulduğu Çeşme otelleri arasında yerini alan Çeşme Ladin Hotel sizleri bekliyor.


Çeşme Ladin Hotel de huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !