Club Asteria Belek

Club Asteria BelekBelek otelleri hem lüks olmanın yanısıra hem de kalitelidir. Deluxe otel seçeneklerinden resort otellere club hotellerden 5 yıldızlı otellere çok fazla seçeneğe sahiptir. Club Asteria Belek'te, Belek otelleri içerisinde bulunmaktadır. Belek otelleri deyince akla ilk gelen otellerden bir tanesi de Club Asteria Belek tesisleridir. Bunun en büyük nedeni, Club Asteria Belek içerisinde müşterilere sunulan hizmet ve Club Asteria Belek dahilindeki olanaklardır. Belek otelleri dahilinde bulunan Club Asteria Belek, sizleri kaliteli bir tatil yapmaya davet ediyor. Ya bu davete uyup Belek otelleri dahilindeki Club Asteria Belek tesislerinde harika bir tatil yapacaksınız ya da başka otellere muhtaç kalıp tatilinizi riske atacaksınız. Belek tatili yapacak olanlar ya da Belek otelleri içerisinde tatil yapmayı planlayanlar için kaleme aldığımız bu yazı, Club Asteria Belek tanıtım yazısıdır. Club Asteria Belek ile ilgili geniş bilgiye, Club Asteria Belek tanıtım yazımız ile ulaşabilirsiniz.
Club Asteria Belek ile alakalı bu tanıtım yazımızda, hangi konulardan söz edeceğiz? Öncelikle Club Asteria Belek tesislerinin konumundan söz edeceğiz. Club Asteria Belek tesislerinin Belek otelleri içerisindeki konumu ve Antalya içerisindeki coğrafi konumuyla alakalı bilgiler vereceğiz. Ardından, Club Asteria Belek tesislerine nasıl ulaşabileceğiniz, ulaşım sırasında hangi araçları kullanabileceğinizden bahsedeceğiz. Sonrasında Club Asteria Belek tesislerinin genel özelliklerinden ve Club Asteria Belek tesislerinin sizlere sunduğu avantajlardan söz edeceğiz. Daha sonra, Club Asteria Belek içerisindeki odalardan ve oda içerisinde bulunanlardan bahsedip; son olarak da Club Asteria Belek tesisleri içerisindeki eğlence olanakları konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Belek otelleri ve Club Asteria Belek tesislerini merak edenler için faydalı bir yazı olacak.


Club Asteria Belek Tesislerinin Konumu


Club Asteria Belek, Belek otelleri içerisinde, kalite farkı ile ön planda bulunmaktadır. Coğrafi açısından değerlendirdiğimizde ise Belek'in Üçkum Tepesi'nde bulunan Club Asteria Belek tesisleri, Belek'in doğal güzellikleri ile meşhur harika bir yerine kurulmuştur.


Club Asteria Belek Tesislerine Nasıl Ulaşırım?


Kadriye Terminali üzerinden Club Asteria Belek tesislerine ulaşmak isterseniz, sadece 6 kilometrelik bir yolu aşmanız gerekecek; eğer hava yolunu tercih ediyorsanız, Antalya Hava Alanı'nı kullanabilirsiniz; nitekim Antalya Hava Alanı ile Club Asteria Belek tesislerinin arasındaki mesafenin, sadece 35 kilometre olduğunu belirtmek isteriz.


Club Asteria Belek Tesislerinin Genel Nitelikleri


Club Asteria Belek, Belek otelleri içerisinde bulunan ve genel özellikleri ile de tercih eden herkesi memnun kılan bir oteldir. Club Asteria Belek tesislerinde birçok bar ve disko yer almaktadır. Yine açık ve kapalı restoran sayesinde, eşsiz tatlarla Club Asteria Belek sayesinde tanışabilirsiniz. Belek otelleri dahilindeki Club Asteria Belek tesislerinde, açık ve kapalı olmak üzere 2 adet havuz ve yine çocuk havuzu bulunmaktadır. Sağlık ekibi, konferans salonları, otopark gibi hizmetler de Club Asteria Belek dahilindedir.


Club Asteria Belek Odaları


Club Asteria Belek odalarında, aradığınız her şey bulunmakta. Club Asteria Belek odasında bulunan telefon ile yurt dışını arayabilir, televizyon ile uydu kanallarını seyredebilirsiniz. Belek otelleri içerisindeki Club Asteria Belek odalarında klima, saç kurutma makinesi ve mini bar da yer almaktadır.


Club Asteria Belek İçerisinde Eğlenmek


Belek otelleri eğlence açısından oldukça zengin ve takip edilen otellerdendir. Belek otelleri dahilindeki Club Asteria Belek tesisleri de tıpkı Belek otelleri gibi, eğlencenin tüm hızıyla aktığı eşsiz bir oteldir. Erken rezervasyon kampanyalarında da bulunan Club Asteria Belek içerisindeki barlarda sabaha kadar eğlenebilir, animasyon ekibinin etkinlikleri ile stresinizden arınabilirsiniz.
Belek Club Asteria, Belek otelleri konforunu size yaşatmak için; sizleri Club Asteria Belek tesislerine davet ediyor; daha fazla zaman kaybetmeyin ve ucuz tatil yerleri dahilindeki Belek otelleri içerisinde tatil yapın, Club Asteria Belek tesislerinin keyfini çıkarın!
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !