Çeşme'de Sörf

Çeşmede SörfDünya’nın en iyi sörf merkezlerinden biri olarak bilinen Çeşme’de Sörf Alaçatı mevkiinde yapılıyor. İzmir Çeşme otobanı üzerinde yol aldıysanız bembeyaz kanatlarını gökyüzüne açmış birçok yelken görürsünüz. İşte bu Çeşme’de sörf yapmanın keyfinin en güzel açıklama yoludur.

Tatil yerleri arasında çeşitli etkinliklerin ve yarışların düzenlendiği Çeşme’de sörf yapıp denizin tuzlu ve serin kokusunu içinize çekersiniz. Eğer sörf yapmayı bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız da Çeşme’de sörf derslerine katılarak bu eşsiz tattan geri kalmamış olursunuz. Dersler sonunda tur atabilecek kadar öğrendiğiniz sörfün keyfine de dünyanın en iyi sörf merkezlerinden biri olan Çeşme’de sörf yaparak varmış olacaksınız.

Her şey tamam da Çeşme’de sörf yapmak için gerekli malzemeler olmadan nasıl keyfine varacağız diye üzülmeyin. Ucuz tatil yapabileceğiniz Çeşme plajında yer alan dükkanlarda Çeşme’de sörf yapmak için gerekli bütün malzemeleri bulabilirsiniz. Hem pırıl pırıl denizinde yüzüp, güneşinin atında güneşlenerek ucuz tatil yapmanın tadına varırken hem de Çeşme’de sörf ile heyecanlı bir deneyim yaşarsınız. Çeşme’de sörf yapmak isteyen yeni sörfçü adayları için adeta eğitim sahası olan bu yerde koyun derinliği 1,5 metreyi geçmiyor. Bu bakımdan hem yeni hem de eski sörfçüler için Çeşme’de sörf yapmak oldukça kolay ve eğlenceli. Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Ucuz tatil zevkinizi eğlence, heyecan ve yeni bir deneyimle Çeşme’de sörf yaparak geçirmek gerçekten paha biçilemez. Hele de Çeşme’de sörf yaparken aynı zamanda doğal güzelliklerine tanık olmak bambaşka bir duygu…

Rüzgar ülkesi olan Çeşme’de sörf yaptıktan sonra başka bir yerde sörf yapmak istemeyeceğinizden eminim. Bozulmamış doğa örtüsü ve Dünya’nın sörf bölgeleri arasında çeşitlilik sunan özellikleri ile Çeşme’de sörf yapmanın ayrıcalığı yaşayacaksınız. Çeşme’de sörf yapmanın en büyük avantajı da rüzgarın meltem şeklinde soldan esmesidir. Yani Çeşme’de sörf yaparken büyük dalgalarla boğuşmak durumunda kalmadan düzenli dalgalar eşliğinde harika bir sörf yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çeşme’nin koyları ile Çeşme’de sörf yaparak ucuz tatil keyfine de doyasıya varacaksınız.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !