Central Park Hotel

Central Park HotelCentral Park Hotel size yep yeni bir tatil anlayışı sunuyor. Egenin gözdesi İzmir, İzmir'in bir tanesi Çeşme'de Central Park Hotel farkını yaşamalısınız. Central Park Hotel de tatil yapmadan tatil yaptım demeyin! Yaz tatili herşey dahil otel konsepti ile hizmet veren Central Park Hotel de yapılır.


Central Park Hotel, tatil için Ege bölgesini tercih edenlerin gönüllerince bir tatil geçirmeleri konusunda hizmet veren, Çeşme Çiftlikköy'de bulunan Ege'nin incisi İzmir'in nadide hotellerinden biridir. Central Park Hotel Çeşme, sıcak yaz günlerini geçirmeniz için sizlere birbirinden hoş alternatifler sunuyor. Çeşme otelleri arasında 5.000 m2'lik alanda hizmet veren Central Park Hotel, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı. Çocuk misafirler için de dönem dönem ücretsiz tarifeler ve kampanyalar düzenleyen Central Park Hotel Çeşme; Ege'nin eşsizliğini yaz tatilinde yaşamak isteyenler için hizmet vermeye devam etmektedir. Central Park Hotel, hizmet kalitesi ve müşterilerini memnun etme özelliği ile tatilini Çeşme'de geçirmek isteyenler için harika bir fırsat. Central Park Hotel Çiftlikköy'de.


Tatil planınızı yaparken Central Park Hotel sizin için değerlendirilmesi gereken bir alternatif olarak seçenekleriniz arasında yerini almalı. Çünkü; Çeşme'nin eşsiz berraklıktaki denizi gerekse İzmir'in nostaljik güzelliğini bir arada yaşayabileceğiniz başka bir yer daha yok.. Central Park Hotel, sizlere tüm bu ayrıcalıkları bir arada sunarak, gerek servis ve hizmet gerekse Çiftlikköy'ün Çeşme'nin en yüksek yeri olması dolayısı ile Çeşmeyi ayaklarınızın altına seren güzelliği, manzarası ile tercih edilmesi gereken bir tesis. Central Park Hotel Çeşme, yerli ve yabancı turistlerle dolup taşarken, siz neden böylesine başarılı bir tesiste tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayamayasınız ki? Central Park Hotel de balayı geçirmek isteyenlerin de kaliteli bir tatil için doğru adımı attığını söyleyebiliriz. Central Park Hotel'de balayı bir başka güzel.


Tatilden anladığınız ne ise, tatil denildiğinde aklınıza ne geliyorsa; hepsini Çeşme otelleri içerisinde Central Park Hotel'de bulabilirsiniz. Gerek eğlence gerekse dinlence için tercih edebileceğiniz Central Park Hotel Çeşme, ailece eğlenceli bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin programlarındaki yerini bir an evvel almalı, İzmir!in güzelliğini, Çeşme Çiftlikköy'ün ayrıcalığını yaşamak isteyenler yaz aylarında Central Park Hotel'de geçireceği günlerin ayrıcalığını kaçırmamalıdır. Central Park Hotel, hem çocuklarınız hem eşiniz hem sevgiliniz için ideal tatil bir tatili anılarınıza eklemeniz için var. Central Park Hotel, Çeşme'de tatil yapmak isteyenlerin uğrayacağı ilk duraktır.


Central Park Hotel Çeşme, ucuz tatil yerleri arasında ekonomik koşulların çok daha elverişli olduğu özel kampanyalarla tatilcilere hitap ediyor. Özellikle nisan ve mayıs aylarında erken rezervasyon olanakları ile Central Park Hotel Çeşme'de tatil yapmanız mümkün. Çeşme gecelerini yaşamayı seviyorsanız Central Park Hotel tam size göre!


İzmirlilerin ekseriyetle günü birlik olarak gitmeyi tercih ettiği Çeşme'ye ister günü birlik isterseniz haftalık, aylık periyodlarla tatil amaçlı ziyaretlerde bulunabilir, Çeşme'nin eşsiz doğasını özümseyerek harika bir tatil yapabilirsiniz. Central Park Hotel ferah odaları, eğlenceli animasyon gösterileri ve fark yaratan tatil anlayışı ile turizm sektörünce öncü olarak yer almaya devam ediyor.


Central Park Hotel Çeşme

Çeşmenin zeytin ve sakız ağaçları, kavun tarlaları  ile olan bağını anlatmak gerekiyor. Çünkü Central Park Hotel'e giderken tüm bu güzelliklerin arasından geçiyorsunuz. Eğlenceli ve bir o kadar da doğal güzelliklerle dolu tertemiz bir havayı soluyarak, Central Park Hotel Çeşme'ye gittiğinizde, gerek denizin temizliği, berraklığı gerekse yol kenarlarındaki kavun tarlalarının, sakız ve zeytin ağaçlarının atmosfere kattığı o muhteşem kokuyu algılamamanız mümkün değil. İzmir güzel, Çeşme güzel, Central Park Hotel; tesis de güzel!
Central Park Hotel'de tatil yapmak için ne bekliyorsunuz? Central Park Hotel, zengin menüsü ile dünya mutfaklarından örneklerle damak tadınıza da tatil yaptıracak.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !